HomeContact UsEnglish

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Drop Down Menu
اخبار شرکت

طراحی و تولید تجهیز محور چرخان Swivel در ایران

شرکت صنایع پتروگاز نامداران با تکیه بر دانش فنی و مهندسی بالا و بهره گیری از متخصصین داخلی موفق به طراحی و تولید تجهیز استراتژیک محور چرخان (Swivel) برای اولین بار درایران گردید. Swivel تجهیزیست که بر روی SPM( جهت انتقال و بارگیری فراورده های نفتی به کشتی های نفتکش) مورد استفاده قرار میگیرد.
شایان ذکر است که تعدادی معدودی از کشورهای پیشرفته جهان دارای فناوری طراحی و ساخت این تجهیز می باشند. با اجرای موفقیت آمیز این پروژه ، ایران نیز در زمره این کشورها قرار گرفت. تا کنون 7 محصول این شرکت دانش بنیان تشخیص داده شده که با احتساب تجهیز Swivel به 8 محصول افزایش می یابد.

1395/07/24

 

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

به اطلاع میرساند شرکت صنایع پتروگاز نامداران پذیرای شما در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میباشد. تاریخ برگزاری از 16 تا 19 اردیبهشت ماه سال 1393. مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، فضای باز، روبروی سالن میلاد (31)، غرفه ی صنایع پتروگاز نامداران.

1392/12/27
 

هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی

به اطلاع میرساند شرکت صنایع پتروگاز نامداران پذیرای شما در هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران میباشد. تاریخ برگزاری از 29 فروردین تا 1 اردیبهشت ماه سال 1392. مکان: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، فضای باز، روبروی سالن میلاد (31)، غرفه ی صنایع پتروگاز نامداران.

1391/11/7

 

چهارمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در اهواز

به اطلاع میرساند شرکت صنایع پتروگاز نامداران پذیرای شما در چهارمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی اهواز در محل نمایشگاه های بین المللی خوزستان میباشد. تاریخ برگزاری از 9 تا 12 بهمن ماه سال 1391 -محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی خوزستان.

1391/11/7

 

هفدهمین نمايشگاه بين المللي نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی

به اطلاع میرساند شرکت صنایع پتروگاز نامداران پذیرای شما در هفدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاههای تهران میباشد. تاریخ برگزاری از 29 فروردین تا 1 اردیبهشت ماه سال 1391 -محل برگزاری مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران - محل غرفه 2S96 ضلع شمالی سالن میلاد (31).

1391/1/3

 

صادرات Quick opening closure

به اطلاع میرساند شرکت صنایع پتروگاز نامداران تنها تولید کننده درهای سریع بازشونده "Quick Opening Closure " در ایران ، توانسته است با تولید این محصول بخشی از واردات این تجهیز را در کشور کاهش دهد و حال اعلام میداریم که توانسته ایم با صادرات ای درها "Quick Opening Closure " در امر توسعه صادرات غیر نفتی نیز در کشور گامهایی نه چندان کوچک برداریم.

1389/12/21

 

شانزدهمین نمايشگاه بين المللي نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی

به اطلاع میرساند شرکت صنایع پتروگاز نامداران پذیرای شما در شانزدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاههای تهران میباشد. تاریخ برگزاری از 27 تا 30 فروردین ماه سال 1390 -محل برگزاری مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران -ساعت بازدیــد از 10 صبح لغایت 17 عصر - محل غرفه فضای باز مقابل سالن 40 (OPW05)

1389/12/19

 

عضویت در انجمن سازندگان تجهیزات نفت، گاز و پتروشیمی

این شرکت در راستای تعامل هم فکری و همکاری تنگاتنگ با صنعت نفت ایران برای رسیدن به خودکفایی با این انجمن همراه و به عضویت آن درآمد. امید است بتوان در این راه گامهای نه چندان کوچک برداشته و در جهت رسیدن به خودکفایی مفید واقع شویم.

1389/12/19

 

اخذ گواهینامه ها ی OHSAS, ISO 14001, ISO/TS 2900 & ISO 9001

انجام کار بر مبناي اصول و استاندارد هاي مشخص جهت کسب رضايت کارفرما همواره به عنوان اصلي ترين، اصل اين شرکت مد نظر بوده و با هدف ارتقاء سطح علمی شرکت با رعایت اصول فنی، كیفی و اقتصادی فعالیت كـرده و در راستـای اجـرای سیستم مدیـریـت یكپـارچـه بــر مبـنـای استـانـداردهـای ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, ISO/TS 29000:2003، رئوس خط مشی خود را در جهت تبدیل شدن به مجموعه ای معتبر در سطح سازندگان تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی و نیروگاهی استوار ساخته و خود را متعهد به اجرای اثر بخش آن می داند.

1389/12/19

 

گواهینامه صلاحیت ساخت Pig signaler

خودکفايي و توانمندي اين شرکت در طراحي و ساخت نشانگر های عبور توپک منجرب به اخذ گواهينامه طراحي و ساخت Pig signaler از شرکت TUV NORD شده است. بدینوسیله اين شرکت اعلام مينمايد در طراحي و ساخت نشانگر های مذکور توانمند بوده و دیگر نيازي به واردات از اروپا و آمريکا نميباشد. لازم به ذکر است اين شرکت تنها شرکتي در ايران است که جهت طراحي و ساخت Pig signaler از شرکت TUV NORD گواهينامه صلاحيت کسب نموده

1389/12/19

 

پانزهمین نمايشگاه بين المللي نفت ، گاز، پالایش و پتروشیمی

به اطلاع میرساند صنایع پتروگاز نامداران سازنده لانچر و رسیور، سه راهی دوتکه جهت عملیات هات تپ، فلنج مهاری، اتصال عایقی، پیگ سیگنالر، اسکرابر و فیلتر سپریتور گاز پذیرای شما در پانزدهمین نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاههای تهران میباشد. تاریخ برگزاری از 2 تا 6 اردیبهشت ماه سال 1389 -محل برگزاری مرکز نمایشگاه های بین المللی تهران -ساعت بازدیــد از 10 صبح لغایت 17 عصر - محل غرفه 35OP14

1389/1/28

 

ششمين نمايشگاه بين المللي انرژي ، نفت ، گاز و پتروشیمی در جزیره کیش

بدينوسيله زمان بازديد و محل غرفه اين شرکت به شرح زير اعلام ميگردد. مکان : جزيره کيش، محل برگزاري مرکز نمايشگاه هاي بين المللي کيش ، سالن C ، غرفه 26B ساعت بازديــد: 00 :18 لغايت 22:00

1388/9/23

 

گواهینامه صلاحیت ساخت Quick opening closure

خودکفايي و توانمندي اين شرکت در طراحي و ساخت در هاي سريع بازشونده منجرب به اخذ گواهينامه طراحي و ساخت Quick opening closure از شرکت TUV NORD شده است. بدینوسیله اين شرکت اعلام مينمايد در طراحي و ساخت در هاي مذکور توانمند بوده و دیگر نيازي به واردات از اروپا و آمريکا نميباشد. لازم به ذکر است اين شرکت تنها شرکتي در ايران است که جهت طراحي و ساخت درهاي سريع بازشونده از شرکت TUV NORD گواهينامه صلاحيت کسب نموده .

1388/9/11

 

ششمين نمايشگاه بين المللي انرژي ، نفت ، گاز و پتروشیمی در جزیره کیش

این شرکت با هدف معرفی کامل و جامع محصولات خود وآشنایی نزدیک با کارفرمایان و پیمانکاران و ایجاد تعامل با آنها اقدام به شرکت در ششمين نمايشگاه بين المللي انرژي ، نفت ، گاز و پتروشیمی در جزیره کیش نموده است. تاریخ برگزاری از 21 تا 24 دي 1388 -محل برگزاری مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش -ساعت بازدیــد از 18 لغایت 22 - محل غرفه ( متعاقبا اعلام میگردد)

1388/7/21

 

سمینار آموزشی

این شرکت جهت بالا رفتن سطح معلومات کاربران / بهربردارجهت تعمیرات و نگهداری در سریع بازشونده (Quick opening closure) و نشانگر عبور توپک (Pig signaler ) اقدام به برگذاری کلاسهای آموزشی نموده است. در صورت تمایل، جهت اخذ اطلاعات بیشتر با دفتر این شرکت تماس حاصل گردد.

1388/7/18

Copyright © Namdaran Petrogas Industries. All Rights Reserved.   English درباره ما تماس با ما صفحه اصلی